Mamoza Brak kategorii Odzyskiwanie danych wydatki także realności.

Odzyskiwanie danych wydatki także realności.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

Aby odzyskać usunięte pliki z Androida, musisz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. Jest to skuteczna metoda, która może pomóc Ci odzyskać utracone dane. Oprogramowanie do odzyskiwania danych zostało zaprojektowane, aby pomóc Ci szybko znaleźć utracone dane. Działa poprzez wykrycie typu pliku, którego szukasz, a następnie znalezienie odpowiedniego narzędzia do odzyskiwania danych do pracy.

Recuva

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva Android pomaga odzyskać utracone pliki z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie jest bezpłatne do pobrania i użytkowania. Ten program jest odpowiedni zarówno dla użytkowników komputerów Mac, jak i PC. Kreator odzyskiwania w aplikacji pozwala wybrać typ danych, które chcesz odzyskać. Na przykład możesz odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, dokumenty lub wiadomości e-mail. Aplikacja pozwala również przeglądać kartę SD, aby zidentyfikować pliki, które należy odzyskać.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva Android jest łatwe w użyciu. Po zainstalowaniu programu na komputerze, podłącz kartę SD telefonu i rozpocznij wyszukiwanie utraconej zawartości. Odzyskanie usuniętej lub sformatowanej zawartości może zająć trochę czasu, więc bądź cierpliwy. Po zakończeniu wyszukiwania, aplikacja wyświetli wyniki. Dane, które można odzyskać, zostaną oznaczone na zielono, żółto lub czerwono. W zależności od stopnia uszkodzenia, może być możliwe przywrócenie niektórych plików, podczas gdy inne nie będą możliwe do odzyskania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva Android działa poprzez przywracanie usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Proces jest prosty i może odzyskać usunięte pliki z dowolnego telefonu z systemem Android. Pochodzi z potężnym filtrem wyszukiwania i jest skuteczny w odzyskiwaniu prawie wszystkich rodzajów danych. Oprogramowanie działa na każdym telefonie z Androidem, w tym Samsung, LG i Sony. Recuva obsługuje również urządzenia zakorzenione.

Oprócz ratowania utraconych plików, program do odzyskiwania danych Recuva Android może również przywrócić pliki z uszkodzonych urządzeń. Oprogramowanie jest w stanie przywrócić usunięte zdjęcia, filmy, muzykę i kontakty. Proces odzyskiwania może być zakończony w ciągu zaledwie kilku minut. Po zakończeniu skanowania, oprogramowanie organizuje pliki w foldery. Co więcej, pozwala również wybrać pliki, których potrzebujesz.

PhoneRescue

PhoneRescue to program do odzyskiwania danych z systemu Android, który działa z zakorzenionymi urządzeniami. Posiada opcje szybkiego skanowania i głębokiego skanowania. Pozwoli Ci również przywrócić istniejące pliki. Program automatycznie zeskanuje dane na urządzeniu i wyeksportuje je do komputera. Następnie możesz wyświetlić odzyskane dane w folderze Dokument.

Program działa poprzez analizę wewnętrznego dysku Androida. Posiada dwie opcje skanowania, a Deep Scan jest dostępny tylko dla urządzeń z systemem Android Rooted. Po skanowaniu możesz wyświetlić podgląd utraconych plików i wybrać te, które chcesz odzyskać. Do korzystania z PhoneRescue potrzebny jest komputer z portem USB.

PhoneRescue jest dostępny w różnych językach i jest kompatybilny z większością popularnych marek android. Obsługuje również nagrywanie wideo i odzyskiwanie zdjęć. Możesz również użyć go do odzyskania danych z kart SD. Po pobraniu programu, będziesz musiał pozwolić mu na dostęp do swojego urządzenia. Po tym, możesz skanować i odzyskiwać dane z urządzenia z systemem Android.

PhoneRescue oferuje łatwy w użyciu interfejs z kreatorami krok po kroku, które prowadzą użytkownika przez proces odzyskiwania. Oprogramowanie odzyskuje również 31 różnych typów danych. Może odzyskać wiadomości, zdjęcia, kontakty, zapisy czatów WhatsApp i inne istotne dane. Posiada również zaawansowane technologie, które pomagają zwiększyć jego wydajność.

PhoneRescue Android odzyskiwanie danych działa dobrze zarówno z rooted i unrooted urządzeń z systemem Android. Posiada funkcje, które umożliwiają podgląd usuniętych zdjęć, wideo i muzyki. Może również odzyskać dokumenty z urządzenia z systemem Android. Program stał się hitem wśród użytkowników iOS, a teraz jest dostępny również dla użytkowników Androida.

Wiertło tarczowe

Jeśli straciłeś pliki z urządzenia z systemem Android, Disk Drill może pomóc. To darmowe narzędzie ma przyjazny dla użytkownika interfejs i może odzyskać ważne pliki. Obsługuje tryb USB Mass Storage, który pozwala mu uzyskać dostęp do partycji pamięci na urządzeniu. Możesz go użyć do odzyskania danych ze smartfona Nexus, Samsunga Galaxy lub dowolnego tabletu z systemem Android. Chociaż może trzeba będzie najpierw rootować urządzenie, Disk Drill jest dobrze wyposażony, aby poprowadzić Cię przez ten proces. Zapewnia również wskazówki, jak uzyskać maksymalną możliwą stopę odzysku.

Możesz pobrać Disk Drill ze strony jego dewelopera i zainstalować go na komputerze stacjonarnym. Po zainstalowaniu go, możesz następnie uruchomić aplikację na urządzeniu z systemem Android. Po jego zainstalowaniu możesz rozpocząć odzyskiwanie plików. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych plików ze wszystkich typów pamięci masowej na urządzeniach z systemem Android.

Po zainstalowaniu programu na urządzeniu z systemem Android zostaniesz poproszony o włączenie debugowania USB. Pozwoli to Disk Drill prawidłowo skanować urządzenie w poszukiwaniu utraconych danych. Możesz wybrać pliki, które zostały usunięte i wyświetlić ich podgląd przed odzyskaniem ich na komputer. Po pomyślnym odzyskaniu plików, można je następnie przenieść na komputer.

Interfejs tej aplikacji to kolejna cecha, która wyróżnia ją spośród wielu innych aplikacji do odzyskiwania danych. Pozwala on na wizualizację procesu skanowania, w tym liczbę plików, które zostały odzyskane. Możesz również zobaczyć, ile czasu pozostało do zakończenia całego procesu. Program pozwala również zamontować wyniki jako wirtualny dysk, dzięki czemu można łatwo przeglądać dane. Obsługuje nawet surowe formaty zdjęć.

Tenorshare UltData

Oprogramowanie do odzyskiwania danych na pulpicie Tenorshare UltData jest przeznaczone do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android i iOS. Firma stojąca za tym oprogramowaniem jest liderem w branży rozwiązań do zarządzania danymi i bezpiecznych metod przesyłania danych. To oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android jest przeznaczone specjalnie dla tych, którzy stracili lub są zagrożeni utratą ważnych informacji na swoim urządzeniu. Oferuje prosty trzyetapowy proces tworzenia kopii zapasowych i przywracania wszystkich typów danych, w tym zdjęć i filmów. Użytkownicy mogą przywrócić dane z urządzeń z systemem Android w ciągu kilku minut.

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych Tenorshare UltData for Android jest w stanie przywrócić usunięte pliki z urządzeń z systemem Android bez rootowania. Program posiada również funkcję debugowania USB, która umożliwia mu skanowanie urządzenia i przywracanie utraconych informacji. Po przeskanowaniu urządzenia przez oprogramowanie do odzyskiwania danych można wybrać, które typy plików są brakujące i rozpocząć proces odzyskiwania informacji.

Możesz odzyskać usunięte zdjęcia i filmy z urządzeń z systemem Android bez rootowania urządzenia. Program jest również w stanie odzyskać kontakty, wiadomości, wiadomości WhatsApp, dokumenty i pliki audio. Może nawet odzyskać dane z kart SD. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą odzyskać usunięte zdjęcia i filmy z urządzeń z systemem Android.

W przeciwieństwie do niektórych innych programów do odzyskiwania danych z Androida, UltData for Android ma intuicyjny interfejs, który sprawia, że jest łatwy w użyciu. Możesz szybko odzyskać utracone zdjęcia, filmy i pliki audio z dowolnego urządzenia z systemem Android i użyć go do przeniesienia ich na komputer. Jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Jest to jedno z najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android.

FonePaw

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na odzyskanie usuniętych plików z urządzenia z systemem Android jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych o nazwie FonePaw. Ten program jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, w tym smartfonów i tabletów. Program może odzyskać usunięte pliki z karty SD i pamięci wewnętrznej. Będzie również wykrywać i odzyskiwać kontakty z karty SIM. Użytkownicy powinni być świadomi ryzyka, ponieważ to oprogramowanie może wpływać na wydajność innych aplikacji działających w tle i zajmować zasoby systemowe.

FonePaw Android Data Recovery może wykryć i przeskanować Twoje urządzenie z systemem Android, a także pozwala wybrać typy plików, które chcesz odzyskać. Możesz wybrać spośród wiadomości, dokumentów, zdjęć i kontaktów. Jednak skanowanie i analiza danych przez program zajmuje trochę czasu.

FonePaw to płatne oprogramowanie, które do działania wymaga komputera PC lub Mac z systemem Windows. Użytkownicy muszą kupić jednorazową licencję, aby korzystać z programu. Jednak płatny program nie posiada wielu funkcji, co może być przeszkodą dla niektórych użytkowników. Jeśli masz ograniczony budżet, możesz spróbować innych aplikacji, takich jak Remo Recover, DiskJigger lub Coolmuster Lab.

FonePaw Android Data Recovery wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i systematyczne ratowanie danych, aby zapewnić, że możesz odzyskać swoje informacje. Aplikacja obsługuje ponad 6000 różnych modeli telefonów i jest kompatybilna z większością producentów systemu Android. Program pozwala również na podgląd danych przed ich przywróceniem.

FonePaw Android Data Recovery to potężne oprogramowanie do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Użytkownicy powinni być jednak świadomi wad, ponieważ program ten nie może wykryć niektórych urządzeń i nie może skanować urządzeń zrootowanych. Rootowanie urządzenia z Androidem jest zalecane przed użyciem FonePaw, jednak.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Podobne wpisy